• Anasayfa
  • |
  • Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi’nin Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı 21 Kasım Salı günü Odanın Meclis Salonunda yapıldı. Meclis Başkanı Berna Küner Vanmannekes’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin,  değerlendirmelerde bulundu.

Konuşmasına Cumhuriyetimizin 100.  Yılı için gerçekleştirilen etkinliklerden bahsederek başlayan Ahmet Çetin, “DTO olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Kıran öncülüğünde Cumhuriyetimizin 100. yılı münasebetiyle önemli etkinliklere imza attık. Önce DTO’nun tüm şubelerinin yönetim kurulları ve meclis üyelerinin katıldığı bir balo ile 100. yılı kutladık. Ardından da Anıtkabir ziyaretimizle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygılarımızı bir kez daha gösterdik.  Bu tür etkinliklerle Cumhuriyetimizin nice 100. yıllarını ulus olarak kutlayabilmeyi umut ediyoruz.

Antalya Bölgesindeki kutlamalarda da şube olarak aktif katılım gösterdiklerini  ifade eden Çetin, “DTO Antalya Şubesi olarak bölgemizde de aktif rol aldık. Özellikle üyelerimizin katılımıyla 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gerçekleştiğimiz Deniz Kortejimizi Cumhuriyet Bayramı’nda çok daha geniş bir katılımla tekrarladık. Halkımızın da büyük ilgi gösterdiği kortejimizi sadece merkezde değil, Kaş, Kemer, Demre ve Adrasan gibi bölgelerimizde de gerçekleştirdik. Korteje verdikleri katkıdan dolayı tüm üyelerimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Üyelerin konuşmalarının ardından toplantı sona erdi.

Tüm Sliderlar